fbpx

הדברת עכברים

ישנם מספר דרכים ושיטות לבצע הדברת עכברים מקצועית  ובניהם ניתן למנות שימוש במלכודות לכידה (תופסות את העכבר אך לא פוגעות בו), מלכודות קטילה( דבק, קפיץ) הדברה אלקטרונית ( בזבוז כסף) והשיטה היעילה ביותר לדעתי היא שימוש ברעל עכברים בתוך תיבות האכלה.

כמו כל דבר בחיים גם לשיטה בה בה מדבירים עכברים באמצעות רעל יש יתרונות וחסרונות אך מניסיוני האישי היתרונות בשיטה זו עולים על החסרונות הן מבחינת היעילות בפתרון הבעיה והן מבחינת עלות תועלת ללקוח.

הדברת עכברים באמצעות תיבות האכלה המכילות פיתיון מורעל מוודא שכל עכבר שיכנס לאזור המטופל ימצא את פיתיון המורעל ירצה לאכול ממנו בגלל איכות המזון, נגישות המזון והמיקום ה"בטוח" יאכל וימות ולכן הדברה נגד עכברים בשיטה הזאת נקבל פתרון לטווח ארוך יותר, שידביר את כל הפרטים בסביבה (אלו שאנחנו יודעים על קיומם ואלו שלא) והמשמעות הפרקטית היא כי פתרון יעיל ונוח יותר מאשר להניח מלכודות ללכוד עכבר לשחרר או לחסל אותו ושוב להניח מלכודת ללכוד עוד עכבר וחוזר חלילה.

הזמנתי מדביר עכברים למה עליי לצפות?

הדברת עכברים באמצעות פיתיון לוקחת זמן, מרגע שהמדביר הניח את תיבות האכלה במיקומים המתאימים מבחינת נוכחות עכברים עם דגש לבטיחות בעלי החיים ובני האדם הנמצאים בסביבה יש להמתין שכל העכברים בסביבה ימצאו ויואכלו מהפיתיון, הרעל הנמצא בפיתיון תוכנן כך שלא יפגע בעכבר או חולדה הניזונים ממנו בצורה מידית וזאת על מנת למנוע רתיעה מהפיתיון ( חשוב בעיקר במקרה של חולדות היודעות לקשר בין מה שאכלו למה שגרם להם להרגיש לא טוב או למות חברים אחרים באוכלוסייה) ולכן עכבר או חולדה שאכלו פיתיון ימותו לאחר כ3-10 ימים בהתאם לגודל הפרט, מצב בריאותו וכמות הרעל שצרך, ככול שהעכבר או החולדה אכלו יותר מהרעל כך ימותו מהר יותר.

ביצעו אצלי הדברת עכברים מה יקרה עם הפגרים?

במקרים בהם מבצעים הדברת עכברים באמצעות רעל עכברים יש סיכוי שאחד העכברים או כמה מהם ימותו במקום לא אידאלי ויהווה מפגע של ריח נוראי, מקרים אלו קוראים בערך ב5% מהמקרים ובדרך כלל יקרו במקומות בהם יש הרבה מקומות מסתור כמו קירות גבס, תעלות מיזוג, מחסנים או חדרים עמוסים לעייפה והפתרון הטוב ביותר הוא למצוא את הפגר ולפנותו, במקרים בהם לא ניתן למצוא את הפגר או שלא ניתן להגיע אליו ולפנותו יש אפשרות להשתמש בשקיות "סופריח" המנטרלות את הריח תוך 12 עד 48 שעות תלוי במספר הפגרים וגודלם.

רוצים להזמין מדביר עכברים או סתם לשאול שאלות בנושא ללא התחייבות או עלות? התקשרו עכשיו

אלעד אורי -אגרונום ומדביר

ג'וק בראש –הדברה נכונה 054-4603208

סובלים ממכרסמים?

תנו למומחים לטפל בהם

ממליצים עלינו

הסמכות ורישיון הדברה

עבודות ההדברה מבוצעות על-ידי עובדים מוסמכים ומקצועיים בעלי רישיון הדברה ממשרד הגנת הסביבה.

זמינות מלאה

אנו מספקים מענה מהיר ללקוחותינו ודוגלים בטיפול מהיר במטרד מרגע הזיהוי.

100% שביעות רצון

עם מוניטין של שנים רבות אנו יודעים להבטיח שביעות רצון מלאה ללקוחותינו, מדיניות אחריות לכל הדברה.

בלוג ומאמרים

הדברת חולדות בגג רעפים

רעשים מוזרים מגיעים מכיוון הגג? יתכן ויש לכם שם חולדות ואתם צריכים לבצע הדברת חולדות בגג במהירות על מנת למנוע מהחולדות לפגוע ולהרוס כבלי חשמל, מים ותקשורת.

הדברת חולדות בביוב

מערכת הביוב היא מקום מעולה להתפתחות חולדות, החולדות הנמצאות בביוב מוגנות מטורפים יש להן אספקה זמינה של מים ומזון. במאמר זה נבין כיצד לפתור את הבעיה.

הדברת חולדות בבית פרטי

אם אתם גרים בבית פרטי ועדיין לא נתקלתם בחולדות כנראה שאתם חדשים בבית או שיש לכם הרבה מזל. אז, איך עושים הדברת חולדות בבית פרטי?

הדברת חולדות במחסן

המחסן הוא החלום הנדל"ני של החולדות. הרבה מקומות מסתור, מוגן מטורפים, חסין מזג אוויר ונגיש למקורות מזון ומים. אז איך מדבירים חולדות במחסן?

חולדות בחצר

חולדה בחצר מעידה על בעיה בשכונה, בבניין וברחוב, אם ראיתם חולדה שרצה לה בגינה או בחצר הבניין כדאי מאוד לקרוא את המאמר.