fbpx

לכידת חולדות

כשחולדה נמצאת אצלכם בבית לעיתים קרובות הלקוחות רוצים שהיא תצא במהירות האפשרית ולכן הם מזמינים מדביר שיבצע לכידת חולדות במהירות האפשרית ועדיף שזה יהיה אתמול.

איך מבצעים לכידת חולדות?

הרמה הגבוה ביותר של לכידת חולדות היא כאשר הלוכד חולדות מגיע למקום בו נצפתה החולדה לאחרונה ומתחיל בחיפוש של החולדה תוך כדי הזזת חפצים ממקומם דבר הגורם לחולדה לברוח ולחשוף את מיקומה ואז לוכד החולדות האמיץ מזנק על החולדה כשידיו פרושות קדימה ומכוסות בכפפות מיוחדות ועמידות בפני הנשיכה הכואבת והעלולה להיות מסוכנת מאוד של החולדה ותופס את החולדה.

שיטה זו יעילה אך דורשת מיומנות גובה, אומץ רב וניסיון רב על מנת להגיע לביצוע מושלם, כיום בשוק יש מספר מדבירי שמבצעים זאת.

בנוסף לשיטה זאת יש שיטות מוצלחות לא פחות אך דורשות שימוש במלכודות קטילה או לכידה הממוקמות במקום בו נצפתה פעילות חולדות כאשר במלכודות יש פיתיון שבדרך כלל חביב מאוד בפני החולדות והן לא מצליחות להימנע מהפיתוי ונכנסות לתוך המלכודת שתביא ללכידתם או לקטילתן.

באיזה מלכודת כדאי להשתמש לצורך לכידת חולדות?

בשוק יש מגוון רחב של מלכודות לחולדות חלקן מלכודות לכידה וחלקן מלכודות קטילה כאשר המלכודת הנפוצה ביותר היא מלכודת דבק שעיקרון הפעולה שלה היא הדבקת החולדה לקרטון המרוח בדבק, מלכודות אלו יעילות מאוד אך אכזריות מאוד וגורמות לכאב רב לחולדה הנלכדת ולכן מומלץ להשתמש בהם רק במקרים בהם אין אופצייה אחרת.

המלכודות לחולדות שאני ממליץ להשתמש בהם הן מלכודות קטילה – מלכודות שהורגות את החולדה במהירות וללא כאב מיותר והסוג הנפוץ והמוכר ביותר של מלכודות אלו נקרא מלכודות ויקטור.

האם יש דרך לבצע לכידת חולדות מבלי לפגוע בחולדה?

בטח, ישנם מלכודות לכידה בהן המלכדות פשוט נועלת את החולדה בתוך ההתקן אבל לא פוגעת בו פיזית ,בשוק ישנם מספר רב של מלכודות כאלו חלקן יעילות מאוד חלקן פחות.

כשמשתמשים במלכודות חולדות מסוג זה יש לחשוב צעד אחד קדימה ולחשוב מה תעשו עם החולדה שנלכדה?

חולדה היא חייה חברתית לכידה של פרט מסוים והעברתו לשטח מרוחק מהמשפחה שלה בדרך כלל יוביל למותו של אותו הפרט תוך סבל רב ובנוסף לכך יש לחשוב על המקום בו אתם חושבים לשחרר את אותה חולדה שנלכדה ואיזה נזקים היא עלולה לעשות במקום בו שחיררתם אותה ( נזק לחקלאי אם זה בשטח פתוח או נזק לאנשים אחרים הגרים או עובדים באותו אזור שאותה חולדה תכנס לנכס שלהם).

אז מה עושים אם רוצים ללכוד חולדה?

ובכן המאמר הנ"ל סקר את רוב האופציות הקיימות בשוק לצורך לכידת חולדה ועכשיו רק נותר לכם לבחור את השיטה שמתאימה לכם, אני באופן אישי חושב שכדאי לבצע הדברה ולמגר את הבעיה באופן יסודי מאשר ללכוד פרט  אחד או  יותר מתוך אוכלוסייה שגודלה לא ידוע.

סובלים ממכרסמים?

תנו למומחים לטפל בהם

ממליצים עלינו

הסמכות ורישיון הדברה

עבודות ההדברה מבוצעות על-ידי עובדים מוסמכים ומקצועיים בעלי רישיון הדברה ממשרד הגנת הסביבה.

זמינות מלאה

אנו מספקים מענה מהיר ללקוחותינו ודוגלים בטיפול מהיר במטרד מרגע הזיהוי.

100% שביעות רצון

עם מוניטין של שנים רבות אנו יודעים להבטיח שביעות רצון מלאה ללקוחותינו, מדיניות אחריות לכל הדברה.

בלוג ומאמרים

הדברת חולדות בגג רעפים

רעשים מוזרים מגיעים מכיוון הגג? יתכן ויש לכם שם חולדות ואתם צריכים לבצע הדברת חולדות בגג במהירות על מנת למנוע מהחולדות לפגוע ולהרוס כבלי חשמל, מים ותקשורת.

הדברת חולדות בביוב

מערכת הביוב היא מקום מעולה להתפתחות חולדות, החולדות הנמצאות בביוב מוגנות מטורפים יש להן אספקה זמינה של מים ומזון. במאמר זה נבין כיצד לפתור את הבעיה.

הדברת חולדות בבית פרטי

אם אתם גרים בבית פרטי ועדיין לא נתקלתם בחולדות כנראה שאתם חדשים בבית או שיש לכם הרבה מזל. אז, איך עושים הדברת חולדות בבית פרטי?

הדברת חולדות במחסן

המחסן הוא החלום הנדל"ני של החולדות. הרבה מקומות מסתור, מוגן מטורפים, חסין מזג אוויר ונגיש למקורות מזון ומים. אז איך מדבירים חולדות במחסן?

חולדות בחצר

חולדה בחצר מעידה על בעיה בשכונה, בבניין וברחוב, אם ראיתם חולדה שרצה לה בגינה או בחצר הבניין כדאי מאוד לקרוא את המאמר.