fbpx

פינוי פגרים

לאחר שמבצעים  הדברת עכברים או הדברת חולדות יש מקרים בהם החולדה או עכבר פרט אחד או יותר מהאוכלוסייה המודברת מת במקום לא אידאלי דבר שיוביל למפגע ריח נוראי ולפעמים גם להופעת רימות זבובים או זחלי חיפושיות שהתפתחו בתוך הפגר המרקיב ולכן במקרים בהם יש חשש להימצאות פגר במשרד, בבית או במפעל יש חשיבות רבה  להזמנת מדביר המתמחה באיתור פינוי פגרים וחיטוי המקום במהירות האפשרית.

מה הסיכוי שיהיה צורך בפינוי פגרים לאחר ביצוע הדברה?

מות חולדה או עכבר בתוך הדירה, הבית, המשרד או המפעל זה אירוע נדיר באופן יחסי ( 5% מהמקרים בהם מבוצעת הדברת מכרסמים) .

המקרים בהם יש סבירות גבוה יותר להימצאות פגר במקום לא אידאלי גדל במקרים בהם יש חללים, חדרים ומקומות המאפשרים לחולדות ועכברים לחיות בצורה בטוחה ,מקומות בהם אויבים טבעיים ובני אדם לא מגיעים בכלל או בתדירות נמוכה מאוד כמו תעלות מיזוג ,קירות גבס, חדרים  ומחסנים עמוסים בציוד, מתחת לארונות מטבח.

איך מזהים את המקום בו נמצא הפגר?

היתרון היחיד שיש בפגרים הוא שהריח הנוראי שלהם מאפשר פעמים רבות לאתר את המיקום הפגר כל מה שצריך זה כלי מתוחכם שפותח והשתכלל במשך אלפי שנים – האף האנושי ( :

כמו בסרטים מצוירים הולכים בעקבות האף עד שמגיעים למקום בו הריח החזק ביותר המקום בו רוב האנשים כבר בקושי נושמים ומתחילים להשתמש בעיניים ואיזה פנס כדי לחפש ולמצוא את הפגר.

מה עושים במקרים בהם לא ניתן לבצע פינוי פגרים?

במקרים בהם הפגר נמצא במקום לא נגיש כמו תיקרה אקוסטית, קיר גבס או כל מקום לא נגיש אחר יש להשתמש במנטרל ריחות המנטרל את הריח ולא מסווה אותו באמצעות ריח אחר.

מנטרל הריחות הטוב ביותר כיום בשוק הוא ה "הסופריח" המבוסס על מדע ומכיל מינרלים טעונים במטען חשמלי המתחברות למולקולות הריח הטעונות במטען חשמלי מנוגד וחיבור המטענים המנוגדים הופך את המולקולה ללא נדיפה ובכך ה" סופריח" מנטרל ומעלים את הריח הנוראה מבלי לגרום לריח נוראי אחר.

כמה זמן לוקח לפגר להירקב ולריח לעבור אם לא מפנים את הפגר ולא משתמשים במנטרל ריחות?

מה שעושה את הריח הנוראי זה הבשר הנרקב של הפגר , ברגע שהפגר יירקב לגמרי הריח יעבור, תהליך זה משתנה בהתאם לתנאי הסביבה כמו לחות, חום וזרימת האוויר, לכמות ה"בשר " שצריך להירקב (חולדה תסריח זמן רב יותר מעכבר ) כמובן נוכחות של חיידקים מפרקים ו / או חרקים כמו זבובי בשר או חיפושיות יזרזו את הפירוק גם אם זה יוביל להופעת רימות וזחלים (שבדרך כלל מפחידים ומגעילים את הלקוחות לא פחות).

באופן כללי ולא ממש מדויק אפשר לומר שפגר של עכבר יסריח בסביבות 3 ימים ופגר של חולדה יסריח כעשרה ימים עד שבועיים אז אם הריח לא מפריע לכם תוכלו לחסוך לא מעט כסף על פינוי פגרים ונטרול ריחות כמובן שזה ממש לא מומלץ כי פגר עלול להפיץ מחלות ומזיקים.

איזה עוד פגרים מפנים חוץ מחולדות ועכברים?

בעיקרון פינוי פגרים המתבצע על ידי מדבירים בדרך כלל כולל חולדות, עכברים, יונים ובעלי כנף באופן כללי.

ישנם מקרים בהם מדבירים נדרשים לפנות פגרים של כלבים, חתולים, סוסים ושאר חיות המשק, במקרים כאלו חשוב לדעת שישנם תנאים וחוקים שונים וכדאי לבדוק מראש מה כולל הפינוי, לאן מפונה הפגר ומי אחראי על קבורה או שריפה בצורה מסודרת על מנת שלא ייזרק במקום שלא מיועד לכך ויהווה מפגע לסביבה.

כמה עולה לפנות פגר?

עלות פינוי פגרים משתנה בהתאם למיקום הפגר, סוג הפגר ושעה ביממה לביצוע הפינוי.

המחירים נעים בין 300 ₪  ל- 800 ₪ כאשר  המחיר הסופי נקבע מראש על ידי המדביר והלקוח טרם הפינוי עצמו ולכן חשוב מאוד לציין את הפרטים המדויקים והנכונים ביותר בקשר למיקום הפגר וסוג הפגר בשיחה עם המדביר, פרטים שיכולים להיראות ללקוח כזניחים יכולים להשפיע בצורה משמעותית על פינוי הפגר וכתוצאה מכך לשנות את המחיר לשני הכיוונים.

צריכים לפנות פגר מהבית, עסק, מפעל? חייגו:

אלעד אורי : 054-460320

סובלים ממכרסמים?

תנו למומחים לטפל בהם

ממליצים עלינו

הסמכות ורישיון הדברה

עבודות ההדברה מבוצעות על-ידי עובדים מוסמכים ומקצועיים בעלי רישיון הדברה ממשרד הגנת הסביבה.

זמינות מלאה

אנו מספקים מענה מהיר ללקוחותינו ודוגלים בטיפול מהיר במטרד מרגע הזיהוי.

100% שביעות רצון

עם מוניטין של שנים רבות אנו יודעים להבטיח שביעות רצון מלאה ללקוחותינו, מדיניות אחריות לכל הדברה.

בלוג ומאמרים

הדברת חולדות בגג רעפים

רעשים מוזרים מגיעים מכיוון הגג? יתכן ויש לכם שם חולדות ואתם צריכים לבצע הדברת חולדות בגג במהירות על מנת למנוע מהחולדות לפגוע ולהרוס כבלי חשמל, מים ותקשורת.

הדברת חולדות בביוב

מערכת הביוב היא מקום מעולה להתפתחות חולדות, החולדות הנמצאות בביוב מוגנות מטורפים יש להן אספקה זמינה של מים ומזון. במאמר זה נבין כיצד לפתור את הבעיה.

הדברת חולדות בבית פרטי

אם אתם גרים בבית פרטי ועדיין לא נתקלתם בחולדות כנראה שאתם חדשים בבית או שיש לכם הרבה מזל. אז, איך עושים הדברת חולדות בבית פרטי?

הדברת חולדות במחסן

המחסן הוא החלום הנדל"ני של החולדות. הרבה מקומות מסתור, מוגן מטורפים, חסין מזג אוויר ונגיש למקורות מזון ומים. אז איך מדבירים חולדות במחסן?

חולדות בחצר

חולדה בחצר מעידה על בעיה בשכונה, בבניין וברחוב, אם ראיתם חולדה שרצה לה בגינה או בחצר הבניין כדאי מאוד לקרוא את המאמר.